Kapcsolódó cikkek
- Jön az androidos Firefox böngésző 2012. június 25.
- A Mozilla új mobil OS-t fejleszt (B2G) 2011. július 26.
Legfrissebb híreink
- Nyerj dedikált T Phone-t a magyar futballsztártól!
- A Lifestudio Grand a nappalidba hozza a prémium hangot és képet
- Olimpiai élmény a nappalidban – A TCL tévékkel a stadion első sorában ülhetsz
- Két új hordozható erőmű a Sandbergtől
- AI és biztonság kéz a kézben: így épül a Samsung következő generációs okosotthona
Megjelent a Firefox 14.0 Androidra
Elérhető a Google Play Store felületén a Mozilla új mobilos böngészője, a 14.0-s verziójú Firefox. A szoftver gyorsabb, biztonságosabb és szebb is lett elődjeinél.
Már korábban beszámoltunk arról, hogy a Mozilla valami naggyal készül erre a hétre. Nos, a várva várt újdonság megérkezett és az androidos Firefox 14.0 böngésző képében manifesztálódott. A Google Play Store-ból letölthető, ingyenes alkalmazás HTML5 és Flash támogatással, megújult - és kissé az Opera Miniére hajazó - kezdőképernyővel, néhány dizájnbeli változással és gyorsabb működéssel veheti le a lábáról a telefonjukról előszeretettel internetező felhasználókat.
A Firefox 14.0 kizárólag telefonokon képes futni, közülük is csak azokon, melyeken Android 2.2 Froyo, vagy annál újabb operációs rendszer teljesít szolgálatot. A program flash támogatása nem megoldott azokon a Tegra 2 processzorral szerelt masinákon, melyeken nem az Android 4.0 ICS fut (pl. Motorola Atrix).