Felnőtt játékok

Kütyü magazin - 2007. július 25.
rx5730-as utazó társ és a kockapóker program

Játékgyáros újabb leírását nyújtom át, azon olvasóinknak, akik eddig is előszeretettel fogyasztottak a szerzőtől. Azonban felhívom mindenki figyelmét, hogy ezen írás kizárólag 18 éven felüli olvasóinknak szól.

Múltkoriban az Intorine Games oldalon láttam egy indexet, mely az AIM oldalára mutatott. Ott láttam meg ezt a programot, amely ismerősként köszönt vissza, hiszen már 1982-ben, a spectrum korszakban is nagy közönségsikernek örvendett, a kártya-szexpóker..., bár ekkor csak rajzokat mutatott, most az új időkben már mozgófilmmel kedveskedik a póker-játék-program - a győztesnek !!


Ez már a második rész, ezzel ismerkedünk. Klikk a Play-re és már partiban vagyunk :)


ez ugyan nem a nyerő lapsor, de csak várjuk ki a végét...


máris megszabadult valamitől...itt még elég vidám, DE...

a "Q" páros jó szolgálatot tett,a kislánynak már alig van pénze...


nos, itt a vége, nincs már mit elvesztenie..??


  Phoebe még elbúcsúzik tőlünk... de nincs vége, mert a pókerjáték harmadik része is következik a CherrySoft-tól ??


A játék gondoskodik arról is, hogy ha munkaidőben főnökünk rápillant a kütyüre, akkor egy mozdulattal igen elfoglalt munkatárs benyomását kelthessük :)
Nem kell a partit félbeszakítani, mert ide lépünk, és olyan nagy munkában vagyunk..!!??


Csak akkor leszünk gondban, ha főnökünknek feltűnik a "Pocket Exxel" felirat...


játékgyáros... informatikatanár..folytatom...

Kapcsolódó cikkek:
Vissza