Legfrissebb híreink
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
- Három új kültéri WiFi-megoldással erősít a Zyxel Networks
- A szurkolás új szabályai: TV, mobil és minden ami közte van
Megszűnik a 2. Garmin nyitókód
Mostantól csak egy készülékre tölthetők fel a Garmin térképek
A Garmin Europe közleménye alapján a City Navigator térképeket csak egy Garmin GPS-re regisztrálhatjuk, a második nyitókód lehetősége megszűnik.
A teljes hír a garmin.hu oldalról:
"A Garmin Europe közlése szerint a cég ezentúl nem biztosítja a City Navigator térképekhez a második készüléknyitási lehetőséget.
A City Navigator Middle East terméknél ez azonnali hatállyal, a további CN térképnél szeptember 1-el lép érvénybe. A meglévő készülékek tulajdonosai CN Europe térképeikhez a megadott időpontig még lekérhetik a második nyitókódot.
A BlueChart térképeknél ez az új korlátozás nem lép érvénybe, a megszokott módon második unlock kód is kérhető."
Forrás: