Legfrissebb híreink
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
- Három új kültéri WiFi-megoldással erősít a Zyxel Networks
- A szurkolás új szabályai: TV, mobil és minden ami közte van
Jövőre GPS lesz az iPhone-ban is?
Pletykák az iPhone jövőjéről
Miközben az iPhone Amerikában megkapta a megjelenéshez szükséges FCC (Szövetségi Kommunikációs Bizottság) engedélyét, már arról szólnak a cég-közeli pletykák, hogy jövőre már navigálhatunk is az Apple telefonjával.

Az Apple TechNews optimista írása szerint 2008 tavaszán jelenhet meg a Sirf GPS vevővel szerelt iPhone változat, amivel az Apple a helyfüggő szolgáltatásokat és információkat szeretné támogatni, a slágernek számító navigáció mellett.
Ez összecseng azzal a felméréssel, miszerint a vásárlók többsége nem zene- és videó lejátszást szeretne a mobil telefonján, hanem GPS alapú navigációt.
Forrás: t3.co.uk
Kapcsolódó írásaink: