Legfrissebb híreink
- Csúcsteljesítmény vagy brutális üzemidő? A HONOR Magic8 széria mindkettőt tudja
- Okos eszközök és mikrochip: így maradnak biztonságban kedvenceink az ünnepek alatt
- Amikor a teljesítmény nem hallatszik: Pure Loop 3 sorozat
- Zsebben a mozi: a magyarok többsége már naponta videózik
- A TCL új generációs eszközei a CES 2026-on
Panasonic Strada autós navigáció
Autós navigátor a javából - Panasonic Strada
Hatalmas képernyő, hatalmas háttértár, hatalmas POI adatbázis, DVD lejátszó. A Panasonic nem aprózza el, a Strada CN-NVD905U igazi különlegesség az autós navigátorok között a beépített 30 GB-os merevlemezével.
Minden készen áll egy hosszú utazásra: a 30 GB-os merevlemezen a térképek mellett bőven elférnek a filmek, zenék, de természetesen CD vagy DVD lemezről is gondoskodhatunk az utasok szórakoztatásáról, miközben a térképeket sem kell nélkülöznünk. A legtöbb beépített autós navigáció háttértár hiányában DVD lemezen tartja a térképeket, így vagy navigálunk, vagy szórakozunk. A Panasonic remekül megoldotta ezt a problémát, a beépített merevlemezről könnyedén navigálhatunk, miközben cserélgetjük a CD vagy DVD lemezeket.
A 7" átmérőjű érintőképernyő szintén a felső kategóriát jelenti, ahogy a testreszabható, könnyen kezelhető menürendszer is.
A Strada CN-NVD905U dupla DIN helyet foglal a műszerfalon, de ez általában nem probléma azokban az autókban, ahová a gyártó szánja.

A luxusnak persze ára van, a hamarosan kapható Panasonic Strada $1800-ba kerül.
Forrás: