Legfrissebb híreink
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
- Három új kültéri WiFi-megoldással erősít a Zyxel Networks
Nokia lesz a befutó?
{mosimage}
Versengés a Palm felvásárlásáért
Nagy múltú cégek száltak ringbe a Palm felvásárlásáért, közöttük a Nokia vagy a Motorola, de az ajánlattevők között szerepel a Texas Pacific Group és a Silver Lake Partners is.
Már régóta hallani a Palm eladásáról és most komolyra fordulni látszik az ügylet. A négy ajánlattevő közül a Nokia látszik befutónak. Köztünk szólva a Palm-nak jót fog tenni az új tulajdonos. Remélhetőleg Palm márkanév alatt komolyabb felszereltségű és stabilabb rendszerekkel fogunk találkozni a közeljövőben.
Forrás: www.unstrung.com
Kapcsolódó cikkek: