Legfrissebb híreink
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
- Három új kültéri WiFi-megoldással erősít a Zyxel Networks
Bezárja kapuit az Xda-Developers?
{mosimage}Microsoft felszólít, és töröltet?
Minden kütyümániás legalább egyszer találkozik HTC és társai által gyártott készülékekkel, és ebből az alkalomból biztosan meglátogatta az Xda-Developers fórumot is.
Minden kütyümániás legalább egyszer találkozik HTC és társai által gyártott készülékekkel, és ebből az alkalomból biztosan meglátogatta az Xda-Developers fórumot is.
Kérés érkezett a Microsoft részéről az Xda-Developers felé, hogy tegyék elérhetetlenné oldalukon a Windows Mobile készülékekre készített ROM változatokat. Nem igazán érthető a lépés, hiszen az itt tárolt ROM-ok sokat és sokaknak segítettek abban, hogy még használhatóbbá tegyék készüléküket. Tehát ez sokakat segített jól és hasznosan használni a Windows Mobile készülékeket. Hogy miért csípte ez a Microsoft szemét nem tudni.
Én is jól emlékszem még azokra az időkre, amikor QTek 1010-es készülékemre varázsoltam egyedi ROM-ot az itt található információk, és segítségek alapján.
Minden esetre töltsön le mindenki magának annyi, és olyan ROM-ot amennyit és amilyet szeretne, amíg még lehet...
Forrás: www.engadgetmobile.com