Legfrissebb híreink
- Új korszak kezdődik a hazai mozizásban: Samsung Onyx terem nyílik a Lurdy Moziban
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
Üzembe állt a legújabb GPS műhold

Amerika is fejleszti navigációs rendszerét
A novemberben pályára állított új GPS-IIR-M műholdat végre üzembe állították. Ez már a harmadik a megújuló navigációs holdak sorában, amely az első GPS-2A satelliteteket hivatott leváltani. A következő, negyedik ilyen blokkot is előkészítették a fellövésre, várhatóan 2007 elején pályára is állítják.