Legfrissebb híreink
- 2042-ig biztos a mobilkapcsolat a Magyar Telekomnál
- Galaxy S26: Az AirDrop végre megérkezett
- Retro stílus, next-gen erő – a nosztalgia találkozása a teljesítménnyel
- Nemcsak szép képet ad: a Samsung Micro RGB TV a szem egészségére is figyel
- Ragadd meg a pillanatot! – Újra indul a Huawei nemzetközi mobilfotós versenye
HTC Athena PDA-GSM kombó
{mosimage}Első igazi fotók a készülékről
Sokan gondolják, hogy ez lehet a HTC Universal utóda, de a képek alapján ez nagyobbnak tűnik, ráadásul levehető a billentyűzete.
Sokan gondolják, hogy ez lehet a HTC Universal utóda, de a képek alapján ez nagyobbnak tűnik, ráadásul levehető a billentyűzete.
Ismert jellemzők
- 640x480 pixel VGA kijelző
- 3G (GSM, EDGE, UMTS)
- Wi-Fi 802.11 b és 802.11 g
- Bluetooth
Egy kicsit vegyesek a készülékről alkotott első vélemények. A képek alapján UMPC méretű Windows Mobile Pocket PC rendszerű eszközt készített a gyártó amivel telefonálni is lehet. A kérdés csak az mennyire alkalmas ez a méretes eszköz telefonálni, nem beszélve a készülékbe integrált GSM funkciókról. Tartalmaz viszont jónak tűnő megoldásokat is, ilyen a levehető billentyűzet is, bár el kell telnie egy kis időnek használatban, hogy kiderüljön valóban jó ötlet, vagy csak problémákat okoz.
Forrás: www.msmobiles.com