Legfrissebb híreink
- Új korszak kezdődik a hazai mozizásban: Samsung Onyx terem nyílik a Lurdy Moziban
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
Lendületben a navigációs cégek
A Garmin és
a TomTom is közzétette második negyedéves jelentéseit, mely szerint
jelentős árbevétel-növekedést értek el az előző év hasonló időszakához
képest . A növekedés egyes szegmensekben jócskán meghaladta a 100%-ot
is (ne feledjük, hogy a terület legnagyobb szereplőiről van szó), ebből
könnyen lemérhető az egész piac robbanásszerű növekedése.
Az
elemzések érdekessége, hogy az autós készülékek forgalma minden más
kategóriát háttérbe szorít, nem véletlen, hogy szinte naponta jelenik
meg újabb, az autósokat célzó csoda-kütyü.
Külön öröm, hogy a terület szerinti felosztásban Európa viszi a pálmát.
Kapcsolódó oldalak:
TomTom