Legfrissebb híreink
- Új korszak kezdődik a hazai mozizásban: Samsung Onyx terem nyílik a Lurdy Moziban
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
- A láthatatlan kockázat a nappaliban: mennyire biztonságos a tévéd?
- Thermaltake TR200 sorozat: kompakt méret, csúcskategóriás teljesítmény
TomTommal szelik át a csajok az USÁ-t

Ki ne tartana vele keresztül az Egyesült Államokon?
Egy csapat no száll motorra június 21-én, hogy kilenc nap alatt a MAD
Maps és a TomTom RIDER GPS segítségével keresztül szelje az Egyesült
Államokat San Franciscótól a Georgia állambeli Athénig. Az utóbbi
helyszínen rendezik meg ugyanis július elején a nemzetközi Women &
Motorcycling konferenciát.
A MAD Maps és a TomTom Rider kombináció egy alternatív, ámbár látványos
útvonalon vezeti keresztül az amazonokat. Útjuk során keresztül
hajtanak a "No Man's Land"-en (amazonok a férfimentes övezetben?)
Nevadában, majd olyan városokon gázolnak át, mint Grand Junction, Dodge
City, Paducah és Knoxville.
Jocelyn Vigreux, a TomTom elnöke szerint a MAD Maps elonye a motorosok
számára, hogy egyetlen egyszeru klikkeléssel rátalálnak a tökéletes
útitervre, amely gyönyöru tájakon vezet keresztül, igazi motorosbarát
szolgáltatás.
A TomTom és a MAD Maps még márciusban fogott össze. A MAD Maps
látványos vidékeken futó "hátsó utakra" építo digitális úthálózatot,
benzinkutakat, útmenti étterem- és szállás javaslatokat, valamint helyi
látványosságokat is kínál. A rendszer nem titkolt erossége, hogy nem
barátságtalan, unalmas ámde gyors utakat kínál, melyek kerülik a
nagyszeru helyeket.
Vigreux
szerint a TomTom igyekszik mindig a felhasználói számára a lehetséges
útvonalak közül olyan variációkat felkínálni, melyek az életstílusuknak
és a kedvüknek leginkább megfelel.
Kapcsolódó anyagok:
TomTom Rider
A CeBIT-en
MAD Maps