Legfrissebb híreink
- Ezek a tévéfunkciók segítenek kordában tartani a képernyőidőt
- Nagyobb kijelző, okosabb AI – érkezik a Galaxy A27 5G
- Új korszak kezdődik a hazai mozizásban: Samsung Onyx terem nyílik a Lurdy Moziban
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
- Vissza a fókuszhoz: hogyan segíthet egy ePaper eszköz megvédeni a figyelmedet?
Pályázat: új formába öntött navigáció
Az iGO GPS-navigációs szoftvert fejlesztő Nav N Go Kft. pályázatot írt ki a Magyar Iparművészeti Egyetem hallgatói számára, hogy ötleteket gyűjtsön a jövő mobil navigációs eszközeinek alapkoncepciójára. A cég a hannoveri CeBIT-en mutatja majd be az iGO Design Awards díjazottait.
Az iDEA pályázóinak arra a kérdésre kell válaszolniuk, hogyan
illeszkedik majd mindennapi életünkbe a mobil navigáció a nem túl
távoli jövoben. A pályázat kiírói új használati tárgyakra várnak
kidolgozott koncepciókat, illetve már létezo eszközök újragondolását
kérik a hallgatóktól.
A pályaművek leadási határideje február 20. Az ünnepélyes eredményhirdetés és díjátadó március 10-én Hannoverben, a CeBIT nemzetközi informatikai és telekommunikációs vásáron lesz. A két dátum között nem csak az egyetem Formatervezo Tanszékén zajlik majd a zsurizés, ugyanis ez idoszak alatt a hazai és külföldi újságírók interneten szavazhatnak majd a sajtó különdíjára.
A pályaművek leadási határideje február 20. Az ünnepélyes eredményhirdetés és díjátadó március 10-én Hannoverben, a CeBIT nemzetközi informatikai és telekommunikációs vásáron lesz. A két dátum között nem csak az egyetem Formatervezo Tanszékén zajlik majd a zsurizés, ugyanis ez idoszak alatt a hazai és külföldi újságírók interneten szavazhatnak majd a sajtó különdíjára.