Legfrissebb híreink
- Laptop, önfegyelem és egy powerbank – ennyi kell a digitális nomád élethez?
- Ezek a tévéfunkciók segítenek kordában tartani a képernyőidőt
- Nagyobb kijelző, okosabb AI – érkezik a Galaxy A27 5G
- Új korszak kezdődik a hazai mozizásban: Samsung Onyx terem nyílik a Lurdy Moziban
- Vékonyabb, erősebb, intelligensebb: itt a HONOR Magic V6
iGO a Danubius rádióban
Beszélgetés az iGO-ról a Danubius rádióban
Szerkesztoségünk ismerkedhetett
meg és írhatott elsoként, még a béta tesztelés fázisban a hetekben
megjelent iGO navigációs szoftverrol. Az áprilisi musor után most újabb
meghívást kaptunk a Danubius rádió utazási magazinjába, ahol Buza
Sándor és Moha bá beszélgetett az új programról. A közel félórás
beszélgetés rövidített változata lesz hallható 2005. október 2-án, vasárnap este fél 8-tól a Danubius rádióban.