Rövid hírek
- Galaxy S26: Az AirDrop végre megérkezett
- A jövő iPadje már elérhető a Magyar Telekomnál
- Új arculattal érkezik a D-Ügyfélkapu a DIGI ügyfeleinek
- A Samsung látványos hologrammal vetíti előre az új mobilinterakciókat a 2025-ös Galaxy Unpacked előtt
- A TIME magazin 2024 egyik legjobb találmányának tartja a HONOR Magic V3-at
- Újabb támogatott nyelvek érkeznek a Galaxy AI-ban
- Különleges színben kapható a Sony új felhallgatója
- Korlátlan internetet ad a Yettel az árvízhelyzet miatt
- Használd a saját felszerelésed! A Surveillance Center ezentúl platformfüggetlen
- Érkezik a PaperOffice az ASUSTOR NAS-ra
BlackBerry 10: csak októberben
A RIM első BlackBerry 10 operációs rendszert futtató okostelefonját augusztus végén, vagy szeptember elején mutatják be, s a legjobb esetben is csak októberben landolhat a piacon.
Ingyenes, valós idejű forgalmi adatokkal egészült ki az iGO primo app
A felhasználók visszajelzései alapján a valós idejű forgalmi adatok nélkülözhetetlenek a stresszmentes közlekedéshez, ezért most az iGO primo app ingyenesen kiegészült a legnépszerűbb extra funkcióval. Az alkalmazás által felhasznált, valós idejű forgalmi adatokat interneten keresztül tölthetők le iPhone-ra.
Újabb tesztfotók az immár TIPA díjas 808 PureView-ből
A Nokia multimédiás szörnyetege, a 808 PureView hamarosan landol a piacon. Még a premier előtt elérhető vált néhány, a készülékkel lőtt tesztfotó, melyek remek kedvcsinálóként szolgálnak a vásárláshoz.
Banánt varázsol használt mobilokból a djuice
Mit eszik a majom? Többek közt banánt. Hogy mi köze ennek a mobilokhoz? A válasz egyszerű: a djuice a Fővárosi Állat- és Növénykerttel közösen pörgeti tovább használt mobil begyűjtő akcióját, és most a visszahozott készülékek után egy adag ínycsiklandozó banánt biztosít az Állatkert majmainak. A banánakció ideje alatt online Monkey Show sorozat alapozza meg az állati hangulatot a djuice weboldalán. Az akcióban résztvevő fiatalok pedig automatikusan Arany Banán díjért és egyéves állatkerti belépőért is pályáznak.
A következő Nexus mobilt is a Samsung gyártja
Több mint valószínű, hogy a keresőóriás a koreai gyártót kéri fel az Android 5.0 Jelly Bean operációs rendszer referenciamodelljének gyártására. Az újdonság vélhetően a Galaxy Nexus 2 nevet kapja.
6,65 milliméter vastagságú androidos mobillal készül az Oppo
A kínai gyártó szuperkarcsú jövevénye 0,03 milliméterrel vékonyabbnak ígérkezik, mint a Huawei Ascend P1 S, így kiérdemelheti a világ legvékonyabb okostelefonja címet.
Érkezik a Facebook saját okostelefonja?
A pletykák szerint a Facebook és a HTC összedugták a fejüket, közös projektjük pedig nem más, mint a Facebook Phone, azaz a közösségi oldal saját mobiltelefonjának megalkotása.
Nokia Lumia 900: május 14-től Európában
Április 27. helyett május 14-én landol az európai piacon a finn gyártó Windows Phone Magno rendszerű okostelefonja. Állítólag a készülék hatalmas amerikai sikere áll a csúszás mögött.
Samsung Exynos 4212: négy mag 1,4GHz-en [Videó]
A koreai gyártó lerántotta a leplet négymagos Exynos processzoráról, mely a Galaxy S3 motorházába is bekerül majd. Az új, Exynos 4 Quad nevű CPU alacsony energiafogyasztással és kiemelkedő teljesítménnyel kecsegtet, viszont nem támogatja az LTE hálózatokat.
Kontinensünkön is hódíthat az LG P936 Optimus True HD LTE
A koreai gyártó 4,5 hüvelykes, 1280 x 720 pixel felbontású megjelenítővel felszerelt, androidos okostelefonja hamarosan megérkezik az európai piacra is.