Szűrés

A(z) iPad kulcsszót tartalmazó cikkek

Elérhető az iOS 5

2011. október 13. -

A várakozásnak vége. Az Apple tegnap este elérhetővé tette mobilrendszere legújabb generációját, az iOS 5-öt.

Tovább

Apple iCloud: automatikus és könnyed megosztás

2011. október 6. -

Az Apple bejelentette, hogy október 12-től elérhető az iCloud, az iTunes in the Cloud, a Fotóadatfolyam és a Documents in the Cloud szolgáltatást is tartalmazó ingyenes szolgáltatáscsomag. Az iPhone, iPad és iPod touch készülékekkel, illetve Mac gépekkel és PC-kkel is tökéletesen együttműködő iCloud révén a tartalmak automatikusan, vezeték nélküli kapcsolaton keresztül továbbítva is tárolhatók az iCloud szolgáltatásban, ahonnan a felhasználók összes eszközükre továbbíthatják őket. Az iCloud alkalmas a zenék, fotók, alkalmazások, névjegyek, naptárak, dokumentumok és más tartalmak tárolására, továbbá e tartalmakat szinkronban tudja tartani a felhasználó minden eszközén. Amint valamilyen tartalomban változás történik az egyik eszközön, a tartalom az összes többi eszközön is automatikusan, vezeték nélküli kapcsolaton keresztül frissül.

Tovább

MiFrame: iPad képkeret

2011. október 3. -

Sokféle tokot találtak már ki az iPad készülékek számára, a MiFrame talán egyszerűségével tűnhet ki az ötletek között. A MiFrame képkeretként veszi körbe az iPad-et, így lakásunk dísze lehet amikor épp nem használjuk.

Kulcsszavak: iPad
Tovább

Szórakozás egy új dimenzióban – Disney Appmates

2011. szeptember 29. -

A Disney egy új, kreatív megoldást talált ki a gyerekek szórakoztatására, mely szó szerint új dimenziókat nyit meg a játékos kedvű csemeték számára.

Tovább