Szűrés
A(z) mobilalkalmazás kulcsszót tartalmazó cikkek
EasyRider a Vodafone-tól
Mostantól egyszerűen és gyorsan vásárolhatnak autópálya matricát vagy kezelhetik parkolásaikat a Vodafone ügyfelei a Vodafone EasyRider alkalmazás segítségével.
Mely filmeket szeretik a legjobban a magyarok?
A tavaly debütáló Kiflee filmértékelő applikáció immár iOS rendszeren is elérhető. Néhány hónap alatt 385.000 filmes szavazatot adtak le a rajongók, ez pedig az új platform belépésével ugrásszerűen fog tovább nőni. De vajon mely filmekre keresnek leginkább az emberek?
Mi az a szex? Ha lefeküdtünk, akkor járunk?
Elindult a Yelon szexedukációs okostelefon-alkalmazás és weboldal, ami a 10–18 éves fiatalok testképével, kapcsolataival, szexualitásával összefüggő kérdéseire igyekszik tényszerű válaszokat adni.
Megszokás vagy praktikusság?
Jóllehet még mindig a benzinkúton történő vásárlás a legnépszerűbb módja az autópálya matricák beszerzésének, a kényelmi szempontok úgy, mint az egyszerűség és a gyorsaság miatt ma már jelentős az a vásárlói kör, amely az elektronikus eszközökön és okostelefonon veszi meg a matricáját.