Szűrés
A(z) mobiltelefon kulcsszót tartalmazó cikkek
Kínában landolt a Sony első Android 4.0 alapú mobilja – MT25i Xperia Neo L
Az 1GHz-es processzorral és 4 hüvelykes érintőképernyővel megáldott készülék hardveres felszereltsége nem igazán tartogat számunkra – illetve a kínaiak számára – újdonságokat, a valódi fejlődés a szoftverben keresendő.
Lencsevégen az új T-Mobile myTouch modellek egyike
Megtudtuk, hogy a T-Mobile myTouch sorozat legújabb darabjait a Huawei gyártja majd, s egyik teljes QWERTY gombsorral, a másik anélkül kerül forgalomba a magenta színű szolgáltató kínálatában. A kínai gyártó műhelyében készülő, androidos mobiltelefonok közül a billentyűzet nélküli változatot már egy fotón is megcsodálhatjuk.
Sony Xperia S - Először a Vodafone kínálatában
Hódító körútra indul a Sony új okostelefon termékcsaládja, melynek első csúcskategóriás készüléke március második felétől már elérhető a Vodafone Smart Store-ban.
Sajtófotón a Galaxy S III?
A koreai gyártó következő csúcsmodelljét több fantáziaképen is láthattuk már, most azonban úgy tűnik, hogy a jövevényt egy valódi sajtófotón csodálhatjuk meg.