Szűrés
A(z) LG kulcsszót tartalmazó cikkek
LG E400 – Android 145 dollárért
A koreai gyártó Android 2.3 Gingerbread rendszerű, alsó kategóriás okostelefonja máris előrendelhető Svédországban, pedig hivatalos bejelentésére még nem is került sor.
Bemutatkozott az LG Optimus Pad LTE
Az LG első LTE-képes táblagépe, az LG Optimus Pad LTE elsőként Koreában mutatkozott be. Az újdonság két legfontosabb jellemzője az LTE technológia támogatása és az 1280 x 720 felbontású, True HD IPS kijelző.
Elismerést kapott az LG szemüveg nélküli 3D monitora
Az LG Electronics szemüveg nélküli CINEMA 3D monitora (LG D2500) a nemzetközi hírnevű Underwriters Laboratories (UL) termékbiztonsági tanúsítványát vehette át a Szórakoztatóelektronikai Kiállításon (CES) Las Vegasban, ami a vállalat vezető szerepét jelzi a szemüveg nélküli 3D monitor szegmensben.
Fotón az LG Optimus 3D utódja – LG CX2
Úgy tűnik a Sony után a kisebb koreai gyártó háza tájáról is megindult a kiszivárgott/kiszivárogtatott információk hada. Tegnap a Tegra 3 processzorral szerelt LG X3-ról hullott le a lepel, ma pedig az Optimus 3D Nova kijelzős utódmodelljéről számolhatunk be.