Szűrés
A(z) okostelefon kulcsszót tartalmazó cikkek
Délutántól Debrecenben is elérhető a Taxify okostelefonos szolgáltatása
Melbourne, Párizs és Budapest után Debrecen is csatlakozik ma azon több mint félszáz városhoz világszerte, ahol elérhető a Taxify okostelefonos szolgáltatás. Az utazásszervező alkalmazáson keresztül rendelt autókban a debreceniek kedvezményesen, diáktarifával utazhatnak, és az applikáción keresztül, okostelefonjukkal is intézhetik a fizetést.
Már a Google Térképen keresztül is elérhető a Taxify
Már Taxify taxit is rendelhetünk a Google Térkép útvonaltervezőjében. Az új bővítmény várható utazási időt és viteldíjat is számol majd az utasoknak. A Taxify világszerte több mint 15 országban, köztük Magyarországon is, egyidőben startolt a Google Térképen.
A Cellum megállapodást kötött a japán Deloitte Touche Tohmatsu LLC-vel
Európa egyik vezető mobilfizetési vállalata, a Cellum együttműködési szerződést írt alá a Deloitte Touche Tohmatsu LLC-vel, Japán egyik legnagyobb szakmai szolgáltató vállalatával. A megállapodás célja, hogy a magyar cég QR-kódos fizetési megoldását piacra vigyék a szigetországban.
Megérkeztek a Samsung Galaxy J6+ és J4+ okostelefonok
A gyönyörű kialakítással és továbbfejlesztett kamerával érkező Samsung Galaxy J6+ és J4+ okostelefonok kiváló teljesítményt kínálnak elérhető áron.