Rövid hírek
- A jövő iPadje már elérhető a Magyar Telekomnál
- Új arculattal érkezik a D-Ügyfélkapu a DIGI ügyfeleinek
- A Samsung látványos hologrammal vetíti előre az új mobilinterakciókat a 2025-ös Galaxy Unpacked előtt
- A TIME magazin 2024 egyik legjobb találmányának tartja a HONOR Magic V3-at
- Újabb támogatott nyelvek érkeznek a Galaxy AI-ban
- Különleges színben kapható a Sony új felhallgatója
- Korlátlan internetet ad a Yettel az árvízhelyzet miatt
- Használd a saját felszerelésed! A Surveillance Center ezentúl platformfüggetlen
- Érkezik a PaperOffice az ASUSTOR NAS-ra
- Présteszten bizonyítja okostelefonja tartósságát a HONOR
ASUS Eee PC T91 integrált GPS vevővel
Nem vitás, az Asus kategóriát teremtett az Eee PC sorozat bevezetésével. Először a mérsékelt áru készülékek kereső szava volt az Eee, mostanra már igencsak kinőtte magát. Szó sincs olcsó készülékekről, az Eee Brand lett. Sorra jelennek meg a szebbnél szebb készülékek, borsos áron. Most a T91-es modell van soron, melynek egyik fő jellemzője a beépített GPS vevő. Nézzük a képeket és a specifikációt.Armani készülékben debütál a WM 6.5?
Már több hír megjelent, hogy jön az új Windows Mobile, mér készülékeket is láthattunk. Most a Samsung háza tájáról szivárogtak ki érdekes hírek. Ha minden igaz, akkor a Samsung legújabb Armani készüléke Windows Mobile 6.5-ös operációs rendszerrel érkezik. Nem csodálkoznék azon, ha tényleg valós lenne a hír, hiszen a Samsung kiemelkedően jól szerepel az utóbbi időben kütyü fronton!
Samsung i7500 - Videó bemutató
Sajnos még mindíg csak videón találkozhatunk a Samsung i7500 android operációs rendszerrel felvértezett készülékével. Addig is, amíg kézbe foghatjuk érdemes megnézni a videót, melyen egy minőségi készüléket láthatunk, melynek működési sebessége, valamint tudása sokakat arra késztethet, hogy megvárják megjelenését.
Részletek a Palm Eos készülékről
Nem tudom, helyesen teszik-e, de már igen pontos részletek láttak napvilágot a még meg sem jelent Plam Pre utódjáról, a Palm Eos készülékről. Ez ám az előre menekülés mondhatnánk, de nem biztos, hogy helyes stratégia. Bár lehet, a Palm Pre készülékből már jónéhány raklapnyit lekötöttek maguknak a szolgáltatók, ezért tehát a sietség a Palm Eos megjelensévével.
Nokia N900, MID
Ha a hírek igaznak bizonyulnak, érkezik a Nokia legújabb MID készüléke. Talán emlékeznek páran az N800 és N810-es készülékekre, most jön a sorozat legújabb tagja, N900 Rover néven. Érdekes, hogy a megszokottakkal ellentétben, most csak homályos kép áll rendelkezésre, míg a specifikáció ismert. Nézzük meg mit tud a kicsike, de ne vegyük készpénznek a most megjelent specifikációt.
Alcatel OT-S988W Kínának
Nem emlékszem olyan Alcatel készülékre, amin Windows Mobile operációs rendszer futna, ezért gondolom azt, hogy az OT-S988W az első ilyen okos telefon a gyártó kínálatában.Nem meglepő módon WM 6.1 fut rajta, és fiókos QWERTY billentyűzetet kapott. Kijelzője nagynak mondható a maga 3,2"-os átmérőjével, ami QVGA felbontású. Mit is mondhatnék még, több tucat ilyen készülék van a piacon...Samsung Galaxy Franciaországban debütál
A Samsung Android telefonja, az I7500 megjelenésére már nem sokat kell várni. Ha a hírek igaznak bizonyulnak, Franciaországból indulhat hódító útjára mégpedig júniusban. Közelebbi információ még nincs, de érdemes figyelni, mert nem mindennapi készüléknek ígérkezik. Addig is fussuk át a specifikációt, ami igen ütős, és reménykedjünk, hogy az elnevezés (Galaxy) ellenére földhözragadt ára lesz...Samsung B7300, tapimobil Light
Már bemutattuk a Samsung B7300-as Windows Mobile készülékét, de akkor még nem álltak rendelkezésre a műszaki adatok. Most már körvonalazódik a specifikáció, és az is kiderült, hogy a mérsékelt áru kategóriába sorolható a készülék. Hasonló készülék lesz, mint az LG KP500. A jelmondat: Olcsó tapimobilt a népnek!Élő képeken: BlackBerry Storm2
Hivatalos bejelentés még nincs, de sorra szivárognak az információk a BlackBerry Storm 2-ről. Mondhatnánk, hogy lesifotók készültek a készülékről, de meggyőződésem, hogy szándékos kiszivárogtatás eredményét láthatjuk a következő képeken. Ezt az érzésemet erősíti, hogy a képek mellé néhány műszaki részletre is fény derült. A kijelző egy újfajta, TruePress névre hallgató technológiát használja...