Rövid hírek
- Galaxy S26: Az AirDrop végre megérkezett
- A jövő iPadje már elérhető a Magyar Telekomnál
- Új arculattal érkezik a D-Ügyfélkapu a DIGI ügyfeleinek
- A Samsung látványos hologrammal vetíti előre az új mobilinterakciókat a 2025-ös Galaxy Unpacked előtt
- A TIME magazin 2024 egyik legjobb találmányának tartja a HONOR Magic V3-at
- Újabb támogatott nyelvek érkeznek a Galaxy AI-ban
- Különleges színben kapható a Sony új felhallgatója
- Korlátlan internetet ad a Yettel az árvízhelyzet miatt
- Használd a saját felszerelésed! A Surveillance Center ezentúl platformfüggetlen
- Érkezik a PaperOffice az ASUSTOR NAS-ra
LG Optimus LTE 2 – maroknyi erőmű
A laptopokhoz hasonló 2 GB memóriával és a megnövelt akkumulátor-élettartamot szavatoló egy chipes megoldással felvértezett Optimus LTE 2-vel erősít az LG. A legújabb, Android 4.0 Ice Cream Sandwich operációs rendszert futtató LG Optimus LTE 2 4,7 hüvelykes True HD IPS kijelzője megnövelt (550 nit) fényerősséget biztosít. Az alapvető funkciókhoz szükséges baseband és a processzor chipeket egyesítő integrált LTE modem pedig az akkumulátor energiatakarékos működéséről gondoskodik.
Motokey 3-Chip - Három SIM kezelése sem gond
Az amerikai gyártó Brazíliában bemutatta három hálózat egyidejű kezelésére is alkalmas mobiltelefonját. A Motokey 3-Chip nem csak az elérhetőségünket emeli a köbre,hanem dedikált Facebook gombjával a közösségi hálózathoz is egy szempillantás alatt hozzáférést tud biztosítani.
Lencsevégen az új iPhone előlapja [Videó]
Az Apple új mobiltelefonjáról rengeteg pletyka kering, s a legutóbbi mendemondák azt állították, hogy 4 hüvelykes megjelenítő kerül a masinába. Úgy tűnik, hogy ezek az információk megerősítést nyertek, ugyanis megjelent egy videó, illetve néhány fotó is a következő iPhone előlapjáról, mely tanúsítja, hogy nagyobb megjelenítőt kap az eszköz.
Sony Xperia neo L: megnyerő dizájn, átlagos tudás
A japán gyártó a strapabíró acro S és Xperia go mellett leleplezte az Xperia neo utódját is, mely a neo L nevet kapta. Az alsó-közép kategóriába szánt kütyü szemrevaló külsőt kapott, fedéltezén pedig a legfrissebb Android operációs rendszer teljesít szolgálatot.
A Sony Xperia Tipo nevet kapta a belépő szintű ST21i
A japán gyártó olcsónak ígérkező üdvöskéje a lebukása után egy darabig nem hallatott magáról, most azonban megtört a jég, s kiderült, hogy milyen néven kerül forgalomba,
NanoSIM: elfogadva
Az ETSI (European Telecommunications Standards Institute) pénteken rábólintott a nanoSIM-re, így hamarosan kezdetét veheti a minden eddiginél kisebb SIM kártyák hódítása.
Kínában már kapható Lenovo LePhone K800
Kínában került először az üzletek pocaira a Lenovo androidos okostelefonja, melynek meghajtásáról egy Intel Atom processzor gondoskodik.
Új promó videón a Galaxy S III
A Samsung egy új videóval rukkolt elő, mely három és fél percben mutatja be a Galaxy S III sokoldalúságát. A felvétel megtekintése erősen ajánlott számodra, ha kíváncsi vagy a lenyűgöző tudással bíró készülék innovatív funkcióira.
Telefonadó - Vodafone: 8-10 milliárd forint pluszteher
A telefonadó a Vodafone-nak 8-10 milliárd forint pluszterhet jelent éves szinten, ez egy pár milliárd forinttal meghaladja a válságadót - mondta Diego Massidda, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója.
Samsung Galaxy S III a Telenornál
A Telenornál május 30-tól már 39 990 forinttól előrendelhető a Samsung legújabb csúcskészüléke, a Galaxy S III. A letisztult és ergonomikus kialakítású készülék a természet formavilágát követi. Fejlesztése során a felhasználói igények minél teljesebb kiszolgálása volt a cél.