Rövid hírek
- Galaxy S26: Az AirDrop végre megérkezett
- A jövő iPadje már elérhető a Magyar Telekomnál
- Új arculattal érkezik a D-Ügyfélkapu a DIGI ügyfeleinek
- A Samsung látványos hologrammal vetíti előre az új mobilinterakciókat a 2025-ös Galaxy Unpacked előtt
- A TIME magazin 2024 egyik legjobb találmányának tartja a HONOR Magic V3-at
- Újabb támogatott nyelvek érkeznek a Galaxy AI-ban
- Különleges színben kapható a Sony új felhallgatója
- Korlátlan internetet ad a Yettel az árvízhelyzet miatt
- Használd a saját felszerelésed! A Surveillance Center ezentúl platformfüggetlen
- Érkezik a PaperOffice az ASUSTOR NAS-ra
Fotón a Windows Phone alapú Samsung Mandel
Az amerikai AT&T szolgáltató kínálatában debütálhat a koreai gyártó szerény felszereltségű, Windows Phone rendszer köré épülő okostelefonja, mely végre lencsevégre került.
Megérkezett a Viber a BlackBerry és a Windows Phone platformokra
A Viber béta verziója már letölthető a Windows Phone rendszerű mobilokra, de a BlackBerry tulajdonosoknak sem kell tovább várniuk a népszerű alkalmazásra, mely által könnyen, gyorsan és költséghatékonyan oszthatják meg fotóikat, illetve cseveghetnek. Az üröm az örömben, hogy a bétából kimaradt a VoIP alapú hívások kezelése.
iOS 5.1.1 frissítés: hasznos hibajavításokkal
Az Apple tegnap este tette elérhetővé mobil operációs rendszerének 5.1.1-es verziószámú frissítését, mely ugyan nem tartogat új funkciókat az „iFelhasználóknak”, de több hasznos hibajavítást is tartalmaz.
Nem kiszámítható bevételi forrás a percalapú telefonadó a távközlési cégek szerint
A percalapú telefonadó a költségvetés számára nem jelentene kiszámítható bevételi forrást, miközben a Magyar Telekom, a Telenor Magyarország és a Vodafone Magyarország közös álláspontja szerint jelentősen megváltoztatná a telefonálási szokásokat, így a várt adóbevételt nem biztosítaná és csökkentené a távközlésből származó áfabevételt is.
Draw Something: 5 millióval kevesebb napi felhasználó egy hónap alatt
Alig egy hónapja még több mint 15 millióan alkották a Draw Something - azaz rajzolj valamit - nevű alkalmazás napi felhasználóinak népes táborát. Úgy tűnik, hogy az Activity-szerű játékot sokan megunták az elmúlt hetekben, ugyanis már csak a júzerek kétharmada használja.
Lencsevégen egy Windows Phone 8 Apollót futtató Lumia 900
Napvilágra került egy fotó, melyen egy Nokia Lumia 900 látható Windows Phone 8 Apollo operációs rendszerrel a fedélzetén. Rögtön felmerül a kérdés: vajon frissíthetők lesznek Apollóra a korábbi Windows Phone modellek?
Négycolos kijelzőt, fém hátlapot és kisebb csatlakozót kap az új iPhone?
A legújabb pletykák megjósolták a következő generációs iPhone méreteit, s szerintük olyan elemek kerülnek a szerkezetbe, mint a 4 hüvelykes, Gorilla Glass 2-vel védett kijelző, a fém hátlap, vagy az új kialakítású, kisebb rendszercsatlakozó.
True HD IPS kijelző, vezetékmentes töltő és 2GB RAM - LG Optimus LTE2
Az LG leleplezte új csúcsmodelljét, melyet a világ első 2GB RAM-mal felvértezett androidos okostelefonjaként köszönthetünk. A HD felbontású megjelenítővel ellátott újdonság vezeték nélkül tölthető és a 4G LTE hálózatokat is támogatja.
Végre bemutatkozott a Samsung Galaxy S III
Tegnap este (5.03. => S III) Londonban kezdetét vette a Samsung Unpacked rendezvénye, melyen lehullt a lepel a várva várt csúcsmodellről. Idáig vezető útján a Galaxy S III-at rengeteg pletyka kísérte, melyek részben igaznak bizonyultak, viszont többnyire badarságot állítottak. Lássuk, mi áll valójában az S III név mögött!
Jövő héten debütál Koreában a Pantech Vega Racer 2
Nem csak a Samsung készül lesújtani egy igazi nagyágyúval a mobilpiacra, hanem egy másik koreai gyártó is. A Pantechről van szó, mely bejelentette, hogy új androidos zászlóshajója, a Vega Racer 2 jövő héten megérkezik az üzletekbe. A csúcsmodell három főbb koreai mobilszolgáltató kínálatába is bekerülhet.