Szűrés

A(z) Galaxy kulcsszót tartalmazó cikkek

Bemutatkozott a legolcsóbb Galaxy - Samsung Galaxy Pocket

2012. március 6. -

A koreai gyártó ma rántotta le a leplet legújabb okostelefonjáról, mely az alsó kategóriában indul harcba a felhasználók kegyeiért. Az Android 2.3 Gingerbread rendszert futtató Galaxy Pocket legvonzóbb tulajdonsága az ára lehet, mely nem éri el a 100 eurót.

Tovább

Páratlan szórakozás a Samsung GALAXY S WiFi 4.2-vel

2012. február 28. -

A Samsung a Mobile World Congress keretében Barcelonában mutatta be Galaxy S WiFi 4.2 hordozható multimédiás eszközét. Az 1GHz órajelű processzorral és IPS érintőképernyővel szerelt készülék a szórakoztatást helyezi a középpontba: a Samsung SoundAlive technológiája a páratlan hangzást szolgálja, míg a beépített giroszkóp a játékélményt fokozza.

Tovább

Samsung Galaxy S III: kerámia ház, 4,8 hüvelykes Full-HD képernyő, Android ICS és négy mag

2012. február 28. -

A koreai gyártó márciusban bemutatásra kerülő zászlóshajója a legfrissebb hírek szerint minden eddigi elképzelésünkön túlmutat. A kerámiába burkolt jövevény 4,8 hüvelykes, 1080p felbontású megjelenítővel, 1,5Ghz-es, négymagos Exynos processzorral és LTE hálózati támogatással érkezhet.

Tovább

Samsung Galaxy Y duplateszt

2012. február 20. -

A Samsung fiataloknak szánt telefonját egy dupla teszt keretében tettük próbára. “Bal oldali” tesztelőnk sok év “nokiázás” után egy éve lett androidos, fő telefonja egy LG Optimus 2X, de volt már szerencséje hosszabb-rövidebb időt eltölteni androidos HTC-vel, Sony-Ericssonnal és Samsunggal. “Jobb oldali” tesztelőnk friss androidos, HTC Legend után vette kézbe az Y-t.

Tovább