Szűrés

A(z) Apple kulcsszót tartalmazó cikkek

Mobilalkalmazásokat gyárt az IBM az Apple-nek

2014. július 17. -

Együttműködési megállapodást köt az amerikai Apple és az IBM, amelynek keretében az IBM üzleti cégeknek szánt applikációkat gyárt az Apple iPhone okostelefonjaira és iPad táblagépeire.

Tovább

Zombik az AppStore-ban – a programok 80%-a élettelen

2014. július 11. -

Az Apple App Store hatodik születésnapján ünnepelte csütörtökön. Az áruház immáron 75 milliárd letöltésnél jár, és a fejlesztők több mint 15 milliárd dollárt zsebeltek be alkotásaikból. Ám az Adjust felmérése szerint, az appok közel 80%-a csak ül a babérjain.

Tovább

Szabadalmi pert bukhat el a Siri miatt az Apple Kínában

2014. július 10. -

A Siri hangfelismerő asszisztens eltávolítására is kényszerülhet Kínában árusított készülékeiből az amerikai Apple vállalat, amely elvesztette az ezzel kapcsolatos pert a kelet-ázsiai országban.

Tovább

Az Apple szolgálatában a TAG Heuer ex-értékesítési vezetője

2014. július 10. -

Nyilvánvaló, hogy az Apple nem szeretné a véletlenre bízni első okosórája, az iWatch sikerét. Emiatt dönthetett úgy, hogy beveszi csapatába a TAG Heuer volt értékesítési igazgatóját, aki talán a luxus órák imádói számára is vonzóvá teheti az almás kiegészítőt.

Tovább