Szűrés
A(z) Sony kulcsszót tartalmazó cikkek
Öt menő kiegészítő vezetékekből
A Sony és az újrahasznosított anyagokból készült fürdőruhák elsőszámú márkája, az AURIA, közösen készítették el az idei nyár egyik legstílusosabb kapszula kollekcióját. Az elhasznált fejhallgató vezetékekből a nyaralások elengedhetetlen kiegészítőit álmodták újra a tervezők. Az együttműködés apropója a legújabb h.ear fejhallgató, amely vezetékek nélkül is tökéletes hangzást nyújt.
Hamarosan elérhető az új, rádióvezérelt világítási rendszer a Sony fényképezőgépekhez
A Sony bejelentette, hogy hamarosan elérhetővé válik a cserélhető objektíves fényképezőgépekhez és külső vakukhoz szánt új, rádióvezérelt világítási rendszere. A rendszer magába foglal egy FA-WRC1M típusú vezeték nélküli rádióadót, valamint egy FA-WRR1 típusú vezeték nélküli rádióvevőt.
Ezek az idei nyár legfontosabb kütyüi
Tengerparti nyaralás, közös szurkolás a haverokkal vagy egy csajos este a Balatonnál… Most megmutatjuk, melyek azok a legfontosabb kellékek, amelyek nem hiányozhatnak a tökéletes nyári élmények átéléshez és megörökítéséhez.
A Halott Pénz is az Xperia X okostelefont választotta
Már megvásárolható az új Xperia X okostelefon, amely teljesen új megjelenéssel, fejlett kamera technológiával, UX-szel és okos akkumulátorkezeléssel járul hozzá a gördülékenyebb mindennapokhoz.