Szűrés
A(z) monitor kulcsszót tartalmazó cikkek
Három új UltraGear monitor is debütál az IFA-n
Az LG Electronics (LG) a 2019-es IFA-n mutatja be kifejezetten játékosok igényeire szabott, 1 milliszekundumos válaszidejű UltraGear IPS NVIDIA G-SYNC monitorainak kibővített portfólióját az európai piac számára. Az LG piacvezető, rendkívül gyors IPS gaming kijelzői szeptember 6. és 11. között először lesznek láthatóak Berlinben, a bemutató után pedig még idén elérhetővé válnak Európa és Észak-Amerika kulcsfontosságú piacain.
Samsung CRG5: Európában is bemutatkozik a 240 hertzes, G-Sync kompatibilis monitor
A Samsung Európába hozza ívelt kijelzős gamer monitor családjának legújabb tagját, a CRG5-öt. Az eredetileg az E3 2019 rendezvényen bemutatott első, ívelt kijelzős, 240 Hz frissítési rátájú RapidCurve gamer monitor az NVIDIA G-Sync kompatibilitásnak köszönhetően magával ragadó játékélményt biztosít. A monitorokat a Gamescom 2019 kiállításon is megtekinthették az érdeklődők.
Új AOC monitorok a gamescom 2019 eseményen
Az augusztus 20. és 24. között Kölnben megrendezett idei gamescom eseményen a gaming monitor piac egyik vezetője, az AOC bemutatja átfogó termékkínálatát, benne az új S2 sorozat gaming monitoraival. Az AOC és a Philips Monitors közös, 102m2-es standja, az A-080 a németországi, kölni vásárközpont 10.1 csarnokban kapott helyet.
Teljesítmény stílusosan
Az MMD, vezető képernyő specialista és a Philips monitors márka licencpartnere bejelenti a Philips E1 sorozat megjelenését. Ez a kívül- belül lenyűgöző monitorcsalád egyesíti az elegáns dizájnt és az innovatív funkciókat, amelyek által a termékek a munka és a szórakozás területén egyaránt kivételes felhasználói élményt nyújtanak.