Szűrés

A(z) Epson kulcsszót tartalmazó cikkek

Epson Moverio BT-200 okosszemüveg a Droidcon Berlin konferencián

2014. május 16. -

Az Epson a Droidcon Berlin konferencián mutatta be az európai fejlesztők számára az Android-alapú, egyedi, binokuláris Moverio BT-200 okosszemüveget. A készülék várhatóan júniustól lesz elérhető Európában.   

Tovább

Epson EH-TW5200 Full HD 3D projektor teszt

2014. április 10. -

Nálunk járt az Epson Full HD projektora, mely akár térhatású kép kivetítésére is alkalmas, így egy menő házimozi elemeként is tökéletesen megállja a helyét. A 3D élményt a géphez tartozó aktív 3D szemüveggel élvezhetjük.

Tovább

Nagy fába vágta fejszéjét az Epson – Vajon sikerrel jár?

2014. március 18. -

Az gyártó friss felmérése szerint a kkv-k nyomtatási szokásait meghatározó egyik legfontosabb szempont a költséghatékony működés, de meglepő módon a legtöbb válaszadó nincs tisztában nyomtatási költségeivel. A piac sajátosságai által teremtett előítéletek miatt sokan a lézernyomtatókat preferálják annak ellenére, hogy már léteznek gazdaságosabb és egyben zöldebb megoldások is. Az Epson külső tartályos tintasugaras nyomtatói is ilyenek, ám sikerük érdekében a cégnek fel kell nyitnia a vásárlók szemét, ami hatalmas kihívás.

Tovább

Az Epson Moverio okosszemüveg és a kiterjesztett valóság

2014. február 25. -

Az Epson Moverio okosszemüveg januári megjelenését követően az Epson a Mobile World Congress 2014 kiállításon bejelentette, hogy számos technológiai partnerével együtt mutatja be egyedülálló, binokuláris, átlátszó készülékének képességeit.

Tovább