Szűrés
A(z) nyomtatás kulcsszót tartalmazó cikkek
Bemutatkozik a Ricoh Pro 8100S termékcsalád
A Ricoh piacra dobott egy fekete-fehér digitális nyomdagép sorozatot. A Ricoh Pro 8100S, Pro 8110S és a Pro 8120S monokróm rendszerek kihasználják a Ricoh díjnyertes nyomtatási technológiáit, melyek ideálisak a nyomdaüzemi bérnyomtatások, a digitális nyomtatók és az adatközpontok számára. A gépek a termelékenység és teljesítmény fokozására fókuszálnak a fekete-fehér nyomtatói piacon.
Biztonságos mobilnyomtatás a Novell iPrinttel
A NetIQ Novell SUSE Magyarországi Képviselet termékportfóliójában elérhetővé vált az új, mobilfunkciókkal bővített Novell iPrint. A már elérhető, önálló termékként kapható megoldás rugalmas önkiszolgáló nyomtatást biztosít a vállalati felhasználóknak, kiegészülve a mobileszközökről való nyomtatási funkcióval és Active Directory támogatással.
Új mobil nyomtatási megoldások a Samsungtól
A Samsung három olyan megoldást mutatott be, melyek segítségével már mobileszközről is lehet nyomtatni, akár egy érintéssel is: egy táblagépekre és okostelefonokra elérhető mobil nyomtatási alkalmazást, egy az operációs rendszerbe beépített „nyomtatás” funkciót, valamint a Samsung új nyomtatóiba integrált NFC-technológiát.
HP – új generációs PC-k a produktivitás jegyében
Idő és erőforrás kímélő kibővített nyomtatási és személyi számítógép portfóliót mutatott be a HP. Az új termékek egyszerűen illeszkednek a vállalati környezetbe amellett, hogy gördülékenyebbé teszik a munkafolyamatokat a hatékonyabb tartalomgyártás, elérés és fogyasztás támogatásával.