Kapcsolódó cikkek
- Új Lumia mobilok debütálnak február 24-én 2014. január 27.
- Az LG szállítja az iWatch kijelzőjét? 2014. január 22.
- Az Apple tényleg a nagy kijelzők felé veszi útját? 2014. január 22.
- LG G3 – nyolc mag, 16 megapixel és 2K kijelző? 2013. december 30.
- Ikertestvért kap a G Pad 8.3? 2013. december 4.
- Biztonsági rés a Nexus készülékeken [Videó] 2013. december 2.
- Bemutatkozott a Nexus 5 2013. október 31.
- Nexus 5 – november 1-től, feketében és fehérben 2013. október 28.
- Ki gyártja a következő Nexus tabletet? 2013. október 23.
- Képen a fehér Nexus 5 2013. október 21.
Legfrissebb híreink
- PC-szintű teljesítmény, tablet kényelem – fedezd fel a MatePad 11.5 S-t
- Több, mint okostelefon: REDMI Note 15 a mindennapok kihívásaira
- A koreai művészet mesterművei a Samsung képernyőjén
- Szellemképek nélkül: így lesz simább minden mozdulat az ePaper kijelzőn
- Digitális generáció: mikor lesz az első mobil a gyerek kezében?
Nexus 5 – nyolc színben?
Hat új árnyalattal bővül a Nexus 5 változatok köre, tehát a már megszokott fekete és fehér mellett bíbor, kék, narancssárga, citromsárga, zöld és piros köntösben is elérhető lesz az Android 4.4 KitKat referenciamodelljeként számon tartott okostelefon.
A legfrissebb pletykák szerint a Google és az LG szeretne kitörni a fekete és fehér árnyalatok nem túl pezsgő világából, ezért új színváltozatokban teszik elérhetővé a Nexus 5 csúcsmobilt. Ha hihetünk a mendemondáknak, a Full HD kijelzővel szerelt Android 4.4 KitKat referenciamodell a jelenlegi fekete és fehér mellett nem kevesebb, mint hat új kiadásban – kék, bíbor, citromsárga, narancssárga, piros és zöld – jelenik meg.
A Google még nem erősítette meg a színválaszték jelentős kiterjesztését, de ez bármelyik percben változhat.
Az új Nexus 5 változatok bevetése mögött nyilván a közelgő Bálint-nap áll, aminek alkalmából szívesen ajándékoznak egymásnak a szerelmesek egyediséget sugárzó, értékes meglepetéseket. Te is biztosan örülnél, ha a snassz fekete vagy fehér helyett egy piros vagy kék Nexus 5-tel lepne meg a kedvesed, ugye?:)
[Forrás: IntoMobile]