Szűrés

A(z) Sony kulcsszót tartalmazó cikkek

Megérkeztek a Sony tavaszi újdonságai – Fókuszban az NFC

2013. április 12. -

A Sony tegnap bemutatta az összes új szórakoztatóelektronikai termékét, melyek 2013 tavaszán, tehát most kerülnek fel a hazai üzletek pocaira. A vállalat portfóliójában kiemelt hangsúlyt kaptak az NFC-képes eszközök, amik mindössze egyetlen érintéssel párosíthatók, s rendkívül egyszerű tartalommegosztást tesznek lehetővé.

Tovább

Mennyibe kerül a Sony Xperia SP?

2013. április 11. -

Megérekezett a válasz a címben szereplő kérdésre, hiszen napvilágra kerültek a Sony Xperia SP Indiában, illetve Oroszországban érvényes ajánlott fogyasztói árai. A felső-közép kategóriás készülék nálunk várhatóan drágább lesz, mint Indiában, viszont így is kevesebbet kell majd érte kicsengetnünk, mint az orosz felhasználóknak.

Tovább

Guinness-rekord az Xperia ZL segítségével

2013. április 5. -

A legnagyobb mobiltelefon mozaik építésére vállalkozott a Sony, amelyhez az Xperia ZL készülékeket hívta segítségül. A rekord születéséhez különleges helyszín szolgált: az MWC Barcelonában.

Tovább

Dr. Hannibal Lecter és a Sony Xperia Z

2013. március 29. -

A Sony Xperia Z regionális kampánya teljesen átszövi az AXN új, saját gyártású sorozatának promócióját. A Hannibal-promóció számos eleméhez szorosan kapcsolódva jelenik meg a sorozat kiemelt támogatója, a Sony Mobile. Az időben és tartalmilag is összehangolt tévékampány egyszerre 6 országban, Lengyelországban, Romániában, Bulgáriában, Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon látható az AXN felületein.

Tovább